Tréner

Simi

Tancu sa venujem od 5 rokov. Som absolventkou Súkromného tanečného konzervatória Dušana Nebylu v Trnave a Vysokej školy múzických umení v Bratislave, odbor tanečné umenie. Popri vysokej škole som pracovala ako pedagóg na viacerých tanečných školách, kde som učila deti od 3 rokov až po dospelých bez vekového obmedzenia. :)

Interpretačne som popri škole pôsobila s folklórnou skupinou bývalých tanečníkov SĽUKu (OZ Kubánkov sen), odkiaľ som prešla do tanečnej školy B-Swing, ktorý sa venuje tancom 30-40-tych rokov 20. stor. Po skončení vysokej školy som pracovala ako členka Baletu Štátnej opery v Banskej Bystrici, kde som pôsobila 3 roky.

Tanečné skúsenosti som zbierala aj na mnohých workshopoch a kurzoch na Slovensku a v zahraničí (Dancearts - Rakúsko, First State Ballet Theatre - Delaware, Steps on Broadway - New York).

V súčasnosti učím balet všetky vekové skupiny na viacerých miestach a teším sa z každej hodiny a záujmu ľudí, ktorí sa chcú hýbať a rozvíjať práve prostredníctvom tanca.

Kurz

FLEXI

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 43,00

Najbližšia hodina 03.10.2023

Pozrieť detail
Kurz

BALET FIT

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Nové hodiny čoskoro.

Pozrieť detail
Kurz

BALET

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Tanec
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 06.10.2023

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.