Tréner

Naty

Keďže ideálny stav zdravia, v mojom ponímaní, znamená harmonický súlad vyváženosti medzi optimálne fungujúcim fyzickým telom a pozitívnym mentálnym naladením mysle, zahŕňa pohyb dôležitý aspekt v živote človeka. Toto som si začala väčšmi uvedomovať v poslednom ročníku gymnázia, kedy som sa začala pohybu pravidelne venovať.

Latino & exotické tance a kung fu mi v počiatkoch pomohli v motorike tela, pozornosti a taktiež k aktívnej flexibilite. Neskôr som začala k nadobudnutým schopnostiam a skúsenostiam pridávať vrámci komplexnosti a variability, prvky z oblasti kalisteniky, ako sú napr. stojky, cviky na hrazde či gymnastických kruhoch,ďalej prvky z capoeiry a floorworku.

Pomimo gymu sa príležitostne venujem lukostreľbe, kreslím realistické portréty zvierat, a ako vyštudovaná farmaceutka si naďalej rada rozširujem obzor a vedomosti v oblasti liečiteľstva a holistickej medicíny. V prípade potreby, vám veľmi rada poradím a pomôžem aj v tejto sfére:).

Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.