Tréner

Debora

,,Pole dance, a vôbec akýkoľvek šport, som objavila až neskôr v dospelom veku, no vďaka nemu sa mi otvoril úplne nový pohľad na vnímanie svojich fyzických možností. Nikdy som si nemyslela, že budem schopná robiť to, čo dnes robím! Vzťah k pohybu som si vybudovala sama, keďže pochádzam z prostredia, kde som bola vedená skôr k umeleckým alebo intelektuálnym aktivitám. To sa neskôr pretavilo aj do môjho hlavného profesionálneho zamerania, keďže pracujem v oblasti kultúry a filmu.

Pole dance ma očaril tým, aký je rozmanitý, ako sa v ňom spája tanečná ladnosť a silové prvky a v neposlednom rade aj úžasná hravosť. Napriek tomu, že som začala bez akéhokoľvek predošlého športového základu, som mala vždy motiváciu sa zlepšovať a učiť sa nové veci. Pravidelne navštevujem hodiny Pole Dance a vzdelávam sa aj na rôznych workshopoch. Okrem toho cvičím aj doma na svojej tyči, kde si rada tancujem na svoje obľúbené pesničky. Skúsila som si aj účinkovanie v divadelnom predstavení, kde som vystupovala ako poledancerka.

Budem veľmi rada, ak nadšenie a skvelý pocit, ktorý po cvičení mávam, budem môcť niekomu posunúť ďalej. Na našich tréningoch sa postupne naučíme základné prvky a ich prepájanie do jednoduchších kombinácií.

Nebojte sa začať kedykoľvek! Teším sa na vás :) ’’

Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.