Detail workshopu Zameranie:

ALL IN GYM CAMP PRIEVIDZA

Júnový camp je žiaľ obsadený, ale koncom roka sa môžeš tešiť ešte na jeden!

S obrovskou radosťou vás pozývame na náš víkendový ALL IN GYM camp, ktorý bude po prvýkrát zameraný na GYMNASTIKU a uskutoční sa od piatka 7.6. do nedele 9.6. v Prievidzi‼️

Čaká vás víkend plný tréningov v priestoroch Gymnastického Centra Prievidza. Telocvična je kompletne vybavená gymnastickým náradím ako sú prostné, kladina, bradlá, preskok, kruhy, hrazda, trampolína a molitánová jama, čo nám zabezpečí gymnastické tréningy na profi úrovni :)

Pripravili sme si pre vás bohatý program! Akrobatické prvky, ktorým sa venujeme aj na kurzoch, si vyskúšame aj na tranpolíne a do molitánovej jamy. Pozrieme sa aj na kmihy na kruhoch, výmiky a toče na hrazde a podobne 🤩 Nevyhnutná je samozrejme aj silová príprava, ktorá rozhodne nebude v tréningoch chýbať 💪  

Camp je vhodný pre všetkých, či už začiatočníkov, ktorí by chceli vyskúšať gymnastiku, ale aj tých pokročilých, ktorí sa jej už nejakú dobu venujú.

UBYTOVANIE

Ubytovanie je zabezpečené v Hoteli Squash Centrum, ktorý sa nachádza len 10 minút pešo od gymnastického centra. K dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové, priestranné izby. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, chladničkou, internetovým pripojením a vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami. K dispozícií sú i detské postieľky pre najmenších. Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami. Parkovanie je priamo pred hotelom zdarma!

https://hotelsquash.sk/hotelsquash-centrum

STRAVOVANIE

Cena ubytovania zahŕňa aj raňajky bufetovou formou. Hotelová reštaurácia ponúka aj obedové menu v cene cca 7,9€ a večere v cene cca 9,9€. Na výber sú aj bezmäsité a bezlepkové jedlá.

DOPRAVA

Dopravu si každý rieši vo vlastnej réžii. Pokiaľ sa nemáte na camp ako dopraviť, stačí nám napísať, u niekoho sa určite nájde voľné miesto v aute :)

PREDBEŽNÝ PROGRAM

Piatok 7.6.

  • Check-in od 14.00 do 19.00
  • 19:00 - 20:00 Mobility

Sobota 8.6.

  • 10:00 -11:00 Handstands
  • 11:00-12:00 Kruhy a Hrazda
  • 16:00-17:00 Trampolína
  • 17:00-18:00 Prostné a Preskok

Nedeľa 9.6.

  • Checkout do 10:00
  • 10:00-11:00 Kladina/Kôň
  • 11:00-12:00 Docvičovanie

CENA

195€ 

Cena zahŕňa ubytovanie, raňajky a tréningy. 

REZERVÁCIA

Rezervácia miesta je potrebná vopred a to telefonicky, emailom alebo správou na sociálnych sieťach. Rezervácia je platná až po zaplatení zálohy 100€ a je nevratná. Zvyšnú sumu je potrebné zaplatiť najneskôr do 19.5. a po tomto dátume je rovnako nevratná.

Zaplatiť môžete v hotovosti v štúdiu alebo prevodom na účet SK16 8360 5207 0042 0733 8605, do poznámky prosím uveďte svoje meno. V prípade, že si želáte vystaviť faktúru, dajte nám vopred vedieť.

Počet miest je obmedzený na 10, takže s prihlásením neotáľajte 😀

Tešíme sa na vás a veríme, že si víkend spoločne užijeme a budeme z neho čerpať nasledujúce mesiace ☺️

#gymnastickycamp #pohybovycamp #allingymcamp #allingymsk

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

PREMETY so Slavom

Slavo

Gymnastika, Pole Dance, Workout

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

POLE CHOREO s Viol

Viola

Pole Dance, Tanec

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

HIGH HEELS s Veronikou

Veronika

Tanec

Zameranie: Tanec
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail