Článok z blogu

POLITOV CAMP CIRALI - TURECKO

Kto sa v pole dance kruhoch pohybuje nejakú dobu, pravdepodobne zachytil meno Dimitry Politov. Môžeme povedať, že je to je jeden z najznámejších pole dancerov na svete. Do povedomia (nielen v Pole Dance svete) sa dostal predovšetkým vďaka svojím akrobatickým a dych-berúcim, niekedy až nebezpečným prvkom a originálnym vystúpeniam na tyči. Už približne 2 roky pôsobí v tureckom prímorskom mestečku Cirali, kde si vybudoval skvelé podmienky a trénovanie a na mesačnej báze organizuje pole dance kempy pre ľudí z celého sveta. S Miškou sme už dlho po kempe pokukovali a tešíme sa, že sa nám toho júnového podarilo zúčastniť.

Po hodinovom meškaní lietadla a dlhej ceste autom z letiska do meteška Cirali, sme o pol druhej v noci konečne dorazili, trochu sa vyspali a ráno sme mohli začať trénovať!

Takmer každý deň ráno o 8:00 sme absolvovali tréning pozostávajúci z dychových a strečingových cvičení, ktoré nám vždy dobre naštartovali deň. Veľa cvičení bolo v ľahu, čo nám ráno vyhovovalo viacerým :D Nasledovali skvelé a zdravé raňajky. Po krátkom oddychu sme o 11:00 začali hlavný tréning dňa. V rozvrhu bol napísaný na 2 hodiny, no tréningy boli tak chytľavé, že sa zvykli aspoň o pol hodinku pretiahnuť a takmer vždy po tréningu sme si ešte zostali cvičiť, aby sme využili, čo najviac času na precvičenie nových vecí, ktoré sme sa naučili. Rozcvička pozostávala prevažne z rôznych tanečných a pohybových cvičení a krátkych choreografií, ako aj zábavných cvičení vo dvojici. Nasledovala hlavná časť. Tá bola vždy venovaná jednému náročnému prvku, ako salto z tyče, odskok, fonji, "lietačka" a pod. Dimitry vždy veľmi podrobne rozpracoval zložitý prvok na menšie časti, prechádzali sme krok po kroku každý detail a učili sa tiež rôzne ľahšie a ťahšie varianty, aby tréning zvládli všetci. Nasledovala poobedná prestávka, počas ktorej sme zvykli ísť k moru alebo sme porobili administratívne veci okolo gymu :) Večerný tréning začínal o 17:00 a okrem pole dance sme zvykli ísť aj na túru, airtrack či skákať saltá z tyče do molitánovej jamy. Na záver dňa sme mali v ubytovaní okolo 20:00 nachystanú naozaj skvelú večeru s výborným dezertom. Po celom dni sme zvykli byť tak unavení, že sme zaspali doslova do 5 minút.

Počas celého campu sme mali dva dni "voľna", ktoré sme trávili samozrejme tiež celkom aktívne :D Jeden voľný deň sme mali Pole Dance na pláži, kde boli postavené dve kratšie tyče, na ktorých sme sa fotili alebo natáčali videá :) Druhý deň voľna sme išli na výlet loďou, ale nenechajte sa pomýliť, nešlo o klasický "boat trip", ale niekoľko hodinové fotenie na plávajúcej tyči na vode, pri krásnom skalnatom zálive :) My sme sa s Miškou natreli opalovacím krémom a ešte k tomu "floating pole" bola umiestnená pod priamym slnkom, tak si viete predstaviť ako veľmi sa nám šmýkalo :D Okrem toho ako bola tyč na vode, tak vás stáčala stále do jednej strany, preto odfotiť prvok z dobrého uhla, chcelo veľkú dávku trpezlivosti :)

A takto sme na Dimitryho kempe prežili únavných, no zároveň úžasných 10 dní. Super tréningy, veľmi chutné jedlo a priateľská atmosféra. Rozhodne odporúčame každému, kto sa chce naučiť parádne a efektné triky na tyči. Kemp odporúčame od nášho levelu L2 (mierne/ stredne pockročilý) a mať zvládnuté prvky ako leg hang, shouldermount, reverse grab spin a podobne.

Nech vás pole dance sprevádza!

Slavo a Miška

1000 +

Spokojných klientov

8000 +

Odučených hodín

FAQ

Najčastejšie
otázky

Ako si rezervujem miesto na kurze alebo workshope?

Cez svoj účet na stránke All in gym.
Ešte nemáte účet?
Registrácia je rýchla a jednoduchá. Po zaregistrovaní získate možnosť uskutočniť rezervácie, ako aj spravovať svoj účet a sledovať nadchádzajúce termíny kurzov a hodín.

Ktorý kurz alebo workshop je pre mňa vhodný?

Pri každom kurze a workshope je označenie L = level. Ponúkame kurzy a workshopy pre úplných začiatočníkov bez predošlých skúseností, ako aj pre pokročilých. V prípade, že je pri kurze Lmix, znamená to, že je určený pre všetkých bez ohľadu na skúsenosti a schopnosti.
V prípade, že sú pri kurze uvedené 2 levely, napríklad L1/ L2 znamená to, že kurz je vhodný pre oba levely.

Čo si priniesť na prvú hodinu Pole Dance?

- teplé oblečenie (tepláky/legíny, mikina, ponožky)
- kraťase a tričko (prípadne športovú podprsenku)
- cvičí sa naboso (prípadne v ponožkách)
- vodu
- uterák
- dobrú náladu :)

Čo si priniesť na prvú hodinu Gymnastiky?

- pohodlné oblečenie (tričko, tepláky/kraťase)
- cvičí sa na naboso (prípadne v ponožkách)
- vodu
- uterák
- dobrú náladu :)

Aké topánky sú vhodné na Exotic Pole Dance?

- odporúčame značky Pleaser USA alebo Hella Heels.
- čižmy majú stabilnejší členok, preto ich považujeme za vhodnejšie pre začiatočníkov
- objednáte ich napríklad na polejunkie.com alebo poledance32.sk, kde majú veľa topánok v zľave a ušetríte na poštovnom :)
- ak s Exotic Pole Dance len začínate a nechcete si hneď kupovať topánky, môžete cvičiť aj naboso

Je možné prísť na skúšobnú hodinu?

Skúšobné hodiny žiaľ neumožňujeme, ale pokiaľ sa nechcete viazať na celý kurz, môžete sa prihlásiť aj jednorazovo, v prípade, že je na kurze voľné miesto.
Ak neviete, ktorý kurz je pre vás vhodný, stačí nám napísať a my vám radi poradíme :)

Ako si rezervujem súkromnú hodinu?

V prípade záujmu o súkromnú hodinu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodneme si termín. Cena jednorazovej hodiny je 40€ (+10€ každá ďalšia osoba) a cena hodiny v balíčku 5 hodín je 37€ (+10€ každá ďalšia osoba). Platnosť zvýhodneného balíčka je 2 mesiace a hodiny môžete kombinovať či už Pole Dance, Flexi, Gymnastika, Workout a pod.

Čo je Open class?

Tieto hodiny sú pre všetkých, ktorí si chcú prenajať tyč, šál či miesto v gymnastickej časti a preskúšať obľúbené prvky či kombinácie, alebo si len tak zacvičiť. Tréningy nie sú vedené trénerom, ten je však prítomný a ochotný pomôcť :)
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a dohodnete si čas rezervácie.
Open Classy sú možné aj v doobedných aj poobedných hodinách v prípade voľného náradia.

Ako zaplatím?

Platba je možná buď v hotovosti na mieste alebo prevodom na účet. Možnosť platby si volíte pri rezervácii kurzu či hodiny cez svoj účet. Platba kartou u nás nie je možná.

Akceptujete multi-sport kartu?

Žiaľ multi-sport kartu u nás neakceptujeme :)

Môžem k vám prísť aj keď trénujem alebo vyučujem v inom štúdiu?

Samozrejme, u nás sú vítaní všetci. Radi pomôžeme aj trénerom z iných štúdii vo svojom rozvoji :)

Ako sa k vám dostanem?

HLAVNÝ VCHOD sa nachádza smerom na ulicu Gagarinova v Perle Ružinova, medzi prevádzkami Žabka a Textil house.
VEDĽAJŠÍ (zadný) VCHOD sa nachádza zo strany vnútrobloku obytného domu. Tento vchod prosím používajte, keď idete na juniorské kurzy a kurzy gymnastiky.
- MHD: Priamo pred vchodom je autobusová zastávka „Gagarinova“, kde stoja autobusy a trolejbusy MHD číslo 71, 72, 96, 196 a N72 a medzimestské spoje číslo 715, 720, 725, 727, 730, 737, 740, 798 a 799.
- AUTOM: Ak sa chystáte prísť autom, k dispozícii je podzemné parkovisko, priamo pod komplexom Perla Ružinova, ktoré je pre návštevníkov prístupné v čase medzi 6-21 hodinou na 2 hodiny zdarma. Každá ďalšia začatá hodina je spoplatnená sumou 1€. V parkomate je platba možná len v hotovosti a prijíma mince aj bankovky. Vjazd do parkoviska je z dvoch strán. Jeden sa nachádza z ulice Gagarinova, smerom na diaľnicu a druhý na Mierovej ulici, smerom do centra.
- Nájdete nás aj na google maps.

Ako zruším rezerváciu kurzu či workshopu?

Zrušenie rezervácie kurzu je možné najneskôr 48h pred začiatkom prvej hodiny z kurzu. Zrušenie rezervácie workshopu nie je možné. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.

Ako zruším rezerváciu kurzovej hodiny?

Zrušenie rezervácie kurzovej hodiny za kredit je možné najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom svojho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
Náhradnú hodinu je možné využiť do konca daného kurzu na akúkoľvek hodinu, kde je voľné miesto. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
V prípade 8 týždňového kurzu máte nárok na 2 náhradné hodiny ak nie je uvedené inak.

Ako zruším jednorazovú hodinu?

V prípade, že nemáte zakúpený kurz, zrušenie rezervácie jednorazovej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zaplatiť.

Ako zruším rezerváciu open class a súkromnej hodiny?

V príipade zrušenie rezervácie open class či súkromnej hodiny nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom. Odhlásenie zo súkromnej hodiny je možné najneskôr 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí alebo je potrebné hodinu dodatočne zapltiť. Zrušenie rezervácie open class nie je časovo ohraničené.
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.