Tréner

Kika

Športu sa venujem od 4 rokov. Začínala som ako moderná gymnastka a neskôr ako show dance tanečnica. Od roku 2018 sa venujem prioritne jazzovému a modernému tancu ako členka DanceContinent.

Zodpovedne pristupujem ku každej tréningovej príprave. Tanec je pre mňa veľmi dôležitý a pomáha mi vyčistiť mysel. Milujem pódium a súťažný vibe. Každoročne sa zúčastňujem Majstrovstiev SR, Európy aj Sveta.

Som názoru, že v tanci nemôžeš byť dobrý alebo zlý. Môžeš žiť len pre tanec alebo tancovať pre život.

Verím, že sa na mojej hodine spoločne zabavíme, niečo nové naučíme, vypustíme všetky emócie a hlavne sa spoločne pretancujeme krajším a veselším životom.

Ocenenia:
-13 násobná majsterka SR
- dvojnásobná vicemajsterka Európy
- finalistka majstrovstiev Sveta

Kurz

CONTEMPORARY

Kika

Tanec

Zameranie: Tanec
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 20.06.2024

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.