Tréner

Dineke

Dineke sa venuje pole dance-u od roku 2014. Najskôr trénovala pár krát do týždňa, no postupom času sa pre ňu pole dance stal viac než len športom, či hobby. Bez učenia druhých, seba či tvorenia vlastných vystúpení si už nedokáže predstaviť život. Okrem cvičenia samej seba sa učí od najlepších po celom svete. Známa je svojimi stojkami, dych-berúcimi prvkami a takisto vás uchváti jej sila. Skrýva sa v nej však oveľa viac, ako len svaly a nebojácnosť. Každým svojím vystúpením rozpráva príbeh. Ako študovaná odborníčka na pohyb Dineke pozná ľudské telo ako zvnútra, tak aj zvonka. Vďaka jej vášni k učeniu druhých a seba samej vám pomôže stať sa tým najlepším pole dance-erom, akým môžete byť. Dineke verí, že najdôležitejšie v živote je robiť to, čo naozaj milujete, čo pre Dineke cvičenie na tyči rozhodne je. Tyč zahŕňa všetko. Fyzické aj mentálne výzvy a zároveň kreativitu a možnosť ukázať sa a inšpirovať ostatných!

Workshop

WORKSHOPS WITH DINEKE MINTEN

Dineke

Pole Dance

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začatím kurzu, rezerváciu z jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začatím hodiny a rezerváciu z workshopu najneskôr 72 hodín pred začiatkom workshopu prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na vrátenie peňazí.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa odhlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu. V opačnom prípade strácate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.