Tréner

Zuzka

,,Milujem pohyb a všetky jeho kreatívne formy, ktoré môžem odovzdávať svojmu okoliu. Som certifikovanou učiteľkou Acro Yogy, Movement Flow, Yogy, Meditácie, Pilatesu a dalších techník v oblasti Mindfulness. Taktiež som súčasťou projektu Človek 2.0. Milujem tanec, cestovanie, pozitívne naladených ľudí a všetky slnečné dni plné pohybu.

Medzi moje "naj" patrí Acro Yoga. Acro Yoga nie je pre mňa len fyzickou aktivitou, je to životný štýl a filozofia, ktorá ma vnútorne napĺňa. Dáva mi možnosť rásť fyzicky, mentálne a duchovne. Acro Yoga nás učí užívať si malé víťazstvá a zároveň sa hravým spôsobom učiť rôzne techniky, pózy a vytvárať flows s úžasnou celosvetovou komunitou.

Aktívne sa už niekoľko rokov venujem učeniu Acro Yogu a Movement Flow. Zúčastnila sa množstva medzinárodných Acro Yoga workshopov a úspešne absolvovala Acro Yoga Teachers Training v Argentíne pod vedením Partner Acrobatics (2023). Vzdelanie a certifikáciu učiteľky Movement Flow som absolvovala pod vedením Slava Goloubova.

K oblastiam, ktorým sa venujem prirodzene patrí aj Flexibilita, ktorú som mala možnosť učiť sa (okrem iných) od výborného odborníka v gymnastickej a akrobatickej oblasti - Felixa Rocheho (originál z Kuby, žije v Mexiku). Rada skúmam rôzne prístupy k výučbe pohybov so zameraním na detaily a som odhodlaná pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele kreatívnym, hravým a hlavne bezpečným spôsobom.''

Certifikáty:
- Acro Yoga Teacher Training by Partner Acrobatics (2023)
- Pilates Teacher Training (2023)
- Mindfulness and Life Coach Certification (2023)
- Complete Meditation, Mindfulness and Mind training course (2022)
- DNS športový kurz 1 (2022)
- Movement Flow System Level 1 Teacher (2021)
- Movement Flow System Level 1, 2 Practitioner (2021)
- 200 YTT Awakening Yoga Foundation Yoga Teachers Training (2020)

Kurz

FLEXI

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Simi

Flexi, Tanec

Naty

Flexi

Zuzka

Flexi

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 43,00

Najbližšia hodina 20.07.2024

Pozrieť detail
Kurz

FLEX & MOVE

Zuzka

Flexi

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 17.07.2024

Pozrieť detail
Workshop

ACRO YOGA so Zuzkou a Pihim

Zuzka

Flexi

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 120 minút
Level: LMIX

Cena 29,00

Najbližšia hodina 27.07.2024

Pozrieť detail
Workshop

CHAIR DANCE so Zuzkou

Zuzka

Flexi

Zameranie: Tanec
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

MOVEMENT FLOW so Zuzkou

Zuzka

Flexi

Zameranie: Flexi
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Naše služby

Z NAŠEJ PONUKY
SI VYBERIE KAŽDÝ

Ponúkame kurzy, open classy, súkromné hodiny, workshopy a vystúpenia.

  • Na všetky naše kurzy, jednorazové hodiny a workshopy je nevyhnutné rezervovať si miesto dopredu prostredníctvom vášho účtu.
  • V prípade súkromných hodín, open class-ov či vystúpení nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom či správou na sociálnych sieťach.
  • Zrušiť rezerváciu kurzu je možné najneskôr 48 hodín pred začiatkom kurzu, rezerváciu jednorazovej hodiny najneskôr 24 hodín pred začiatkom hodiny a rezerváciu workshopu nie je možné zrušiť. Záväzná rezervácia je platná až po uhradení a suma je nevratná.
  • Z kurzovej hodiny je potrebné sa vždy odhlásiť, v prípade, že sa hodiny nemôžete zúčastniť. Pokiaľ sa odhlásite najneskôr 8 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom vášho účtu, získavate nárok na náhradnú hodinu.
  • Náhradné hodiny z kurzu je možné uplatniť len do konca daného kurzu prostredníctvom vášho účtu.