Detail workshopu Zameranie:

MOVEMENT FLOW SO ZUZKOU

Movement flow systém je pohybová disciplína, ktorá je spojením sily, elegancie a radosti z pohybu v každej jeho forme. Movement flow spája v sebe prvky martial arts, floor work, animal flows, capoeira, Ido Portal moves, yogy, akrobacie, aerials, contentporary a iné.

Počas Movement Flow Workshopu sa naučíme vybranú sadu pohybových prvkov, ktoré budeme následne spájať do kreatívnych flows. Workshop je určený pre každého, či si o movement flow nikdy nepočul/a alebo skúsenosti s akýmkoľvek typom movementu už máš. Počas workshopu sa môžeš tešiť na individuálne a skupinové flows.

  • Level: Lmix, vhodné pre všetkých, aj bez predošlých skúseností
  • Trvanie: 90 minút
  • Cena: 25€

Rezervácia miesta je platná až po zaplatení workshopu a suma za workshop je nevratná.

Zaplatiť môžete dopredu v hotovosti v štúdiu alebo zvoliť platbu prevodom. 

O ZUZKE:

Zuzka miluje pohyb a všetky jeho kreatívne formy, ktoré môže odovzdávať svojmu okoliu.

Je certifikovanou učiteľkou Acro Yogy, Yogy, Meditácie, Movement flow systému a dalších techník. Miluje tanec, cestovanie a všetky slnečné dni plné pohybu.

Acro Yoga si ju našla nečakane a túto úžasnú prax si okamžite zamilovala. Acro Yoga nás učí užívať si malé víťazstvá a zároveň sa hravým spôsobom učiť rôzne techniky, pózy a vytvárať flows s úžasnou celosvetovou komunitou. Jej obľúbenou oblasťou sú kreatívne L-base flows a netradičné pozície. 

Zuzka učí Acro Yogu od roku 2019. Zúčastnila sa množstva medzinárodných Acro Yoga workshopov v Taliansku, Španielsku, Rakúsku, Holandsku či Mexiku a úspešne absolvovala Acro Yoga Teachers Training v Argentíne pod vedením Partner Acrobatics (2023), kde sa z nej (už aj) oficiálne stala certifikovaná učiteľka Acro Yogy.

Okrem Acro Yogy sa špecializuje aj na Movement flow systém. Movement flow spája v sebe prvky martial arts, floor work, animal flows, capoeira, Ido Portal moves, yogy, akrobacie, aerials, contentporary a iné. Movement flow systém je spojením sily, elegancie a radosti z pohybu v každej jeho forme. Vzdelanie a certifikáciu učiteľky Movement Flow absolvovala pod vedením Slava Goloubova. 

Zuzka rada skúma rôzne prístupy k výučbe pohybov so zameraním na detaily a je odhodlaná pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele kreatívnym, hravým a hlavne bezpečným spôsobom. 

Je súčasťou projektu Človek 2.0 (Pezinok, Slovensko) a spoluzakladateľkou projektu FlowIn Movement Studio (Santa Cruz de la Sierra, Bolívia).

Hodina Deň Začiatok Obsadenosť Cena Rezervácia
Movement Flow so Zuzkou Sobota 28.10.2023 09:30 3 / 10 25,00€ Rezervovať hodinu
Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Workshop

FLYING POLE S MIŠKOU

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: LMIX

 

Pozrieť detail
Workshop

WORKSHOPS WITH ZUZANNA KIJANOWSKA

Zuzanna

Pole Dance

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 90 minút
Level: L2/L3

 

Pozrieť detail
Workshop

ACRO YOGA SO ZUZKOU

Zuzka

Flexi, Gymnastika

Zameranie: Gymnastika
Trvanie: 120 minút
Level: LMIX

Cena 29,00

Najbližšia hodina 28.10.2023

Pozrieť detail