Detail kurzu Zameranie:

HIGH HEELS

High heels dance je nový tanečný štýl, ktorý vyzdvihuje ženskosť, učí ladnosť a kráse. Na kurze sa budeme venovať technike tanca na vysokých podpätkoch, balančným cvičenia, chôdze a nebude chýbať ani choreografia na hudbu. Okrem tanečných schopností získate aj poriadnu dávku sebavedomia a oddýchnete si od každodenných povinností. 

Level 0 (úplní začiatočníci) - Kurz je určený pre tých, ktorí nemajú alebo majú minimálne skúsenosti s tancom, či štýlom high heels. Na lekciách sa budeme venovať základnej technike, ktorá je dôležitá pre náročnejšie variácie, či choreografie. Osvojíme si chôdzu na opätkoch, základné tanečné prvky a venovať sa budeme aj jednoduchým choreografiám na hudbu. Level 0 odporúčame absolvovať aj tým, ktorí už majú tanečné skúsenosti z iných štýlov. High heels je veľmi špecifický, tanec na opätkoch si vyžaduje veľa práce na technike zameranej práve tomuto tanečnému štýlu. 

Level 1 (mierne pokročilí) - vhodný pre tých, ktorí už u nás absolvovali kurz High Heels level 0 alebo už majú tanečné skúsenosti. Na lekciách budeme pracovať na mierne náročnejších tanečných variáciach a prvkoch. Venovať sa budeme tiež technike floorworku a náročnejším choreografiám. 

Level 2 (pokročilí) - vhodný pre tých, ktorí majú osvojenú základnú techniku tanečného štýlu high heels. Na kurze budeme pracovať na náročnejších technických prvkoch, balančných cvičeniach, či zložitejších choreografiách v rýchlejšom tempe.

Aktuálne nie sú v ponuke žiadne hodiny.
Čoskoro pribudnú nové hodiny, ktoré si budete môcť rezervovať.

Mohli by ťa zaujímať

Podobné ponuky

Kurz

EXOTIC POLE DANCE

Muriel

Pole Dance, Workout

Zameranie: Pole Dance
Trvanie: 8 týždňov

Cena 79,00

Najbližšia hodina 16.06.2024

Pozrieť detail
Kurz

FLEXI

Miška

Flexi, Pole Dance, Tanec

Simi

Flexi, Tanec

Zameranie: Flexi
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 15.06.2024

Pozrieť detail
Kurz

FULL BODY WORKOUT

Muriel

Pole Dance, Workout

Júlia

Gymnastika, Workout

Zameranie: Workout
Trvanie: 8 týždňov

Cena 68,00

Najbližšia hodina 19.06.2024

Pozrieť detail